Pískání lig malého fotbalu
www.plmf.cz

*** nabízíme odpískání vašich utkání malé kopané ***

*** pískání malého fotbalu zajišťujeme prostřednictvím ***
*** ověřeného týmu hlavní rozhodčí + asistent rozhodčí ***

*** nabízíme odpískání vašich utkání zaměřené na ***

MALÝ FOTBAL (MALOU KOPANOU) - rozhodčí pro Hanspaulskou ligu,
rozhodčí pro Pražskou klubovou fotbalovou ligu, rozhodčí pro Pražskou
malou kopanou, rozhodčí pro soukromé fotbalové turnaje, rozhodčí pro
veřejné fotbalové turnaje, rozhodčí pro přátelská utkání

Rozhodčí PLMF.cz

Přihlášení

Hledáme rozhodčí

Hledáte možnost přivýdělku jako rozhodčí malého fotbalu?

Máte zkušenost s pískáním malého fotbalu a znáte pravidla?

Víte jak vyplnit zápis o utkání? Jste spolehlivý a dochvilný?

Kontaktujte nás

Rozhodčí může mít zajištěného vlastního asistenta (pomezního).

Pro svou práci potřebuje propisku, desky, píšťalku a karty (ŽK, ČK).

Vyplněné zápisy o utkání zašle na náš e-mail a doručí do schránky.

Rozhodčí PLMF.cz

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Pražské ligy malého fotbalu

*** sport ve volném čase - fotbal na území Prahy ***

*** amatérské fotbalové soutěže registrovaných ***

*** největší pražské amatérské ligy malého fotbalu ***

HANSPAULSKÁ LIGA

Hanspaulská liga neboli Hanspaulka je amatérská fotbalová soutěž hrající se v Praze od roku 1971. Je pod záštitou Pražského svazu malého fotbalu. Původem pochází z pražské čtvrti Hanspaulka, ale rozšířila se na celou Prahu. Hlavní myšlenkou soutěže nejsou výsledky, ale zábava a fair-play, takže se mohou uplatnit i méně zdatní fotbalisté. Nutno však podotknout, že nejvyšší soutěže mají velmi vysokou kvalitu. Hraje se systém jaro-podzim, avšak jedná sezóna trvá jen půl roku. Na hřišti je pět hráčů a brankář. Hra se řídí pravidly malé kopané. Soutěž má osm lig, přičemž první liga je jedna, druhé ligy jsou dvě, čili počet skupin se s rostoucím pořadím ligy zvětšuje. Osmá liga má 18 skupin. V každé skupině je 12 týmů. V současné době je registrováno bezmála 1000 týmů, takže Hanspaulskou ligu hraje až 15000 fotbalistů, což z ní dělá jednu z nejmasovějších soutěží. Hrají se i 4 ligy veteránů nad 35 let a 3 ligy "superveteránů" nad 45 let, na jaře 2012 byl rozehrán 0. ročník ligy "ultraveteránů" nad 55 let.

http://www.hanspaulska-liga.cz/

PRAŽSKÁ KLUBOVÁ FOTBALOVÁ LIGA

PKFL - Pražská klubová fotbalová liga (dříve Pražská křesťanská fotbalová liga) je dlouhodobou soutěží v malé kopané (5+1) hrající se na hřištích s umělým povrchem nacházejících se na územích Hlavního města Prahy. PKFL se hraje systémem každý s každým, dvoukolově doma/venku, jaro/podzim. Soutěžní ročník zpravidla začíná koncem září a končí v polovině června. V každě z lig bývá zpravidla 12 týmů. Každý tým je povinen zajistit hřiště na svá domácí utkání. Na každé utkání je určen tým PKFL, který je povinen na tato utkání vyslat rozhodčí, který utkání rozhodcuje a je povinen z tohoto utkání sepsat zápis a odeslat ho administrátorovi soutěže.

http://www.pkfl.cz/

PRAŽSKÁ MALÁ KOPANÁ

PRAMAKO - Pražská malá kopaná je soutěží v malé kopané (5+1) hrající se na hřištích s umělým povrchem nacházejících se na územích Hlavního města Prahy. PRAMAKO má během kalendářního roku dva ročníky - každý půlrok jeden. Aktuálně čtyři ligy. Jedna první, dvě druhé a dvě třetí. V každé z lig je zpravidla 11 týmů. Každý tým je povinen zajistit hřiště na svá domácí utkání. Každé utkání řídí delegovaný rozhodčí. Týmy, které nemají u vedení ligy zajištěného asistenta rozhodčího, chodí 5x za sezónu mávat.

http://www.pramako.cz/